Aandr.elektrothermisch 22CX 230V NC2 Normaal gesloten 2-drds
€ 78,26 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Watts Vision Smart Home System elektrische servomotor lineair, (dxb) 50x38mm, voedingsspanning 230V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep M30x1.5, spanningsloos gesloten, looptijd 180s, geschikt voor afsluiter, koppel 100Nm, beschermingsgraad (IP) IP44, verstelkracht 100N
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur | Wit |
| Kabellengte | 1 m |
| Hoogte | 52 mm |
| Breedte | 40.5 mm |
| Voedingsspanning | 230 V AC |
| Hulpcontacten | Nee |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Lengte | 49.5 mm |
| Looptijd | 180 s |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 2.5 VA |
| Omgevingstemperatuur | 0 – 50 °C |
| Met standaanwijzer | Nee |
| Slaglengte | 3.5 mm |
| Nom. vermogen | 1.8 VA |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Model | Wasgevuld |
Specificaties
| Merk | Watts |
|---|







