Aluminium tape – 75mm x 50m
€ 15,81 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Aluminium tape voor het repareren, afdichten en verbinden van metaal
- Geschikt voor tijdelijke of permanente verkleving onder extreme omstandigheden
- Ook bruikbaar bij lage temperatuur
- Zéér slijtbestendig
Kleefstof: acrylaat op solventbasis
Drager: aluminium
Temperatuurbestendigheid: 120°C
Treksterkte: 55 N/25 mm
Kleefkracht: 20 N/25 mm
Dikte: 0,08 mm
Specificaties
| Kleefstof | Acrylaat op solventbasis |
|---|---|
| Drager | aluminium |
| Temperatuurbestendigheid | 120°C |
| Treksterkte | 55 N/25 mm |
| Kleefkracht | 20 N/25 mm |
| Dikte | 0, 08 mm |
| Breedte (mm) | 75 |
| Lengte (m) | 50 |
| Merk | HPX |







