Badkamer- en Toiletventilator BTVZ-N211 T mat zilver
€ 146,42 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Professioneel advies
Productinformatie
Badkamer- en Toiletventilator BTV-N 211 T mat zilver met timer
Productvoordelen
- Stil
- Makkelijk te reinigen door afneembare voorplaat
- Randafzuiging
- Bewezen betrouwbaar
| Productnummer | 53-00354 |
| EAN-nummer | 08713418046097 |
| Product serie | Badkamer- & Toiletventilator BTV |
| Product type | BTVZ-N211 T |
| Luchthoeveelheid onbelast | 78.0 m³/h |
| Aansluitspanning | 230.0 V |
| Opgenomen vermogen | 11.7 W |
| Elektrische aansluiting | Aansluitklemmen |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX4 |
| Geschikt voor elektronische regeling | Nee |
| Geschikt voor traforegeling | Nee |
| Bediening | Lichtnet |
| Timer | Instelbaar |
| Hygrostaat | Geen |
| Jaloezieklep | Geen |
| Met terugslagklep | Nee |
| Hoogte | 186.0 mm |
| Breedte | 160.0 mm |
| Inbouwdiepte | 78.0 – 78.0mm |
| Inbouwdiameter | 98.0 mm |
| Kleur | Zilver |
| Bruto gewicht | 0.0 |
Garantievoorwaarden
Standaard fabrieksgarantie: Voor alle Itho Daalderop-producten geldt een standaard fabrieksgarantie van 2 jaar. In deze termijn wordt uw Itho Daalderop-product kosteloos vervangen door een erkend installateur. Deze producten worden niet ter plekke gerepareerd, maar moeten retour gestuurd worden. Zie voor de retourprocedure onze zakelijke website. De fabrieksgarantie op onderdelen kan worden verlengd door het product binnen twee maanden na de installatiedatum te registreren op deze website.
Garantie na registratie: Van het derde tot en met het vijfde jaar worden uitsluitend onderdelen vergoed. Deze onderdelen dienen door een erkend installateur vervangen te worden.










