Bahco Ontbramer 3-40 mm
€ 15,64 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Bahco Ontbramer voor het ontbramen van buizen van zachte materialen zoals koper, aluminium, pvc, etc. Ontbraamt aan zowel binnen als buitenzijde. Gemaakt van kunststof hoofddeel en koolstofstalen bladen.
| A | 43 mm |
| B | 3-40 mm |
| C | 50 mm |
| Gewicht | 34 gram |
| Materiaal | Kunststof met koolstof stalen bladen |
| Breedte | 7.5 centimeter |
|---|---|
| Diepte | 5 centimeter |
| Functionele productnaam | Ontbramer |
| Hoogte | 18.5 centimeter |
| Lijn of serie | penontbramers |
| Netto gewicht | 0.04 KG |
| Toepassing | Penruimer |
| Variant | Penruimer |
Specificaties
| Gewicht (g) | 35 |
|---|---|
| Lengte (mm) | 50 |
| Breedte (mm) | 50 |
| Merk | Bahco |












