Daikin Uitblaaspaneel FFA/FXZQ – wit – BYFQ60CW
€ 365,58 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Op bestelling leverbaar
Professioneel advies
Productinformatie
| Artikelnummer fabrikant | BYFQ60CW |
| GTIN nummer | 4548848244232 |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Gewicht | 2.8 kg |
| Omkasting kleur | Wit (N9.5) |
Specificaties
| Merk | Daikin |
|---|







