Daikin Vloerinbouwmodel 3,5 kW – FNA35A9
€ 971,81 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Professioneel advies
Productinformatie
- Discreet verborgen in de muur: alleen de aanzuig- en uitblaasroosters zijn zichtbaar
- Dankzij de beperkte hoogte (620 mm) past het vloermodel perfect onder een raam
- Vereist weinig installatieruimte, slechts 200 mm hoog
- Hoge externe statische druk zorgt voor flexibele installatie
- Combinatie met R-32 Bluevolution-technologie, voor een 68% kleinere milieu-impact (in vergelijking met R-410A), direct een lager energieverbruik (dankzij het hogere energierendement) en een tot wel 16% kleinere koudemiddelvulling.
- Dezelfde binnenunit voor R-32 en R-410A
Dit product valt onder de Europese F-gassenverordening en inbedrijfstelling mag uitsluitend uitgevoerd worden door een F-gassen gecertificeerd bedrijf.
Kenmerken
| Artikelnummer fabrikant | FNA35A9 |
| GTIN nummer | 4548848722952 |
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 620 , 720 mm |
| Gewicht | 23.0 kg |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Spanning | 220-240/220 V |
| Fase | 1~ |
Specificaties
| Merk | Daikin |
|---|







