Dyka PVC-U3 Buis 90×3,0mm SN4 KOMO grijs 2m
€ 19,18 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Diameter | 90 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 84 mm |
| Wanddikte | 3.0 mm |
| EAN code | 8716936125572 |
| Keurmerk | KOMO BRL-52100 |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 2 m |
| Prijs Eenheid | 1 Meter |
| Prijsgroep | T01 |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | SN4 |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC U-3 |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
Specificaties
| Merk | Dyka |
|---|







