fischer Gipsplaatplug DuoBlade
€ 13,79 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Optimale feelgood factor – hoog koppel wanneer de plug goed is geïnstalleerd.
- Anti rotatie vertanding voorkomt het meedraaien van de plug in het boorgat
- Voor gebruik met haken, schroeven en ogen
- PZ2 bit – hetzelfde bitje voor zowel plug als schroef
- De zelfborende gipsplaatplug voor een snelle en eenvoudige installatie
| Min. afstand tot de eerste dragende laag (t) | 50 mm |
| Pluglengte (l) | 44 mm |
| Pluglengte zonder boorpunt (l1) | 29 mm |
| Verankeringsdiepte (hef) | 9,5 – 25 mm |
| Min. inschroefdiepte (lE,min) | 28 mm |
| Spaanplaatschroef (ds) | 4,0 – 5,0 mm |
| Soort verpakking | Doos |
| Hoeveelheid | 40 St. |
| GTIN (EAN-Code) | 4048962323726 |
Productomschrijving:
De zelfborende gipsplaatplug voor een snelle en eenvoudige installatie
Voordelen:
- Een innovatief product voor eenvoudige en snelle montage in gipsplaten.
- Geschikt voor montage in zowel enkele als dubbele gipsplaten, evenals gipsplaat met isolatie aan de achterzijde.
- In één handeling zowel het gat boren als de plug plaatsen, voor de montage is enkel een PZ2 bitje nodig.
- Optimale feelgood factor – hoog koppel wanneer de plug goed is gemonteerd.
- De zwarte metalen boorpunt garandeert een eenvoudige en veilige installatie.
Specificaties
| Boorgatdiepte (mm) | 50 |
|---|---|
| Boorgatdiameter (mm) | 8 |
| Lengte (mm) | 44 |
| Serie/Programma | Gipsplaatplug DuoBlade |
| Uitvoering | Gipskartonplug |
| Kleur | Grijs |
| Aantal | 40 stuks |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Fischer |











