Fischer spaanplaatschroef PowerFast II 3,0×35 TX verzonken kop voldraad blauw verzinkt 200 ST
€ 11,31 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
De fischer spaanplaatschroef Power-Fast FPF II CTF is een blauw verzinkte schroef met verzonken kop, TX opname en volledig schroefdraad. De verzonken kop met TX opname zorgt voor een nette en vlakke afwerking. De over de gehele schroeflengte doorlopende schroefdraad zorgt voor een optimale krachtoverbrenging. De spaanplaatschroef is ideaal voor de bevestiging van algemene houtverbindingen, metalen deur- en meubelbeslag, tengelwerk en meubelbouw.
Voordelen
• De geoptimaliseerde spoed van de schroef reduceert de inschroeftijd.
• Het gebruik is eenvoudig, comfortabel en flexibel. Zo hoeft er minder vaak van bit gewisseld te worden, schroefdiameters 3,5 t/m 5,0 mm kunnen ingeschroeft worden met één bit!
• De PowerFast II heeft in vergelijking met standaard spaanplaatschroeven een aanzienlijk lager splijtgedrag en kan daardoor dichter bij de rand geplaatst worden.
• De PowerFast II heeft een hoogwaardige wax laag wat zorgt voor weinig weerstand bij het inschroeven. Meer schroeven op één acculading!
• De schroefpunt is voorzien van 3 ribben. Hierdoor heeft de schroef nog sneller grip op gladde- en harde oppervlaktes.
| Diameter | 3,0 mm |
| Schroef Lengte | 35 mm |
| Draadtype | Voldraad |
| Materiaal | Staal Verzinkt |
| Kopvorm | Platverzonken Kop |
| Aandrijving | Torx (TX) |
Specificaties
| Lengte (mm) | 35 |
|---|---|
| Diameter | 3 mm |
| Aandrijving | Torx (TX) |
| Aantal | 200 stuks |
| Kopvorm | Platverzonken Kop |
| Materiaal | Staal Verzinkt |
| Merk | Fischer |







