Henco knelkoppeling overgangsstuk 16x15Cu
€ 7,74 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 8 |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Aansluiting 1 | Knelring |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 8 |
| Aansluiting 2 | Knelring |
| Gastec QA | N |
| KIWA-keur | J |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Model | 2-delig |
| Verlopend | N |
| Hoofdkleur fitting | Wit |
| Lengte | 46 mm |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Met pakkingen | J |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Excentrisch | N |
| Met ontluchter | N |
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Met stootnok/-rand | J |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Systeemgebonden | J |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Trekvast | N |
| Met aftapper | N |
| FM keur | N |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Wanddikte aansluiting 1 | 2 mm |
| Bochtstraal | 0 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| DIN-CERTCO certificaat | N |
| DVGW-keur voor gas | N |
| DVGW-keur voor water | N |
| KOMO-keur | J |
| LPCB keur | N |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10 bar |
| Met thermische isolatie | N |
| Met TUV goedkeuring | N |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 1 |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | N |
| ULC keur | N |
| UL-keur | N |
| VdS keur | N |
Specificaties
| Diameter | 16×15 |
|---|---|
| Merk | Henco |







