Henco messing pers montage/reparatie fitting 16
€ 39,98 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Henco 52P persfitting met 2 aansluitingen messing reparatie koppeling oppervlaktebescherming vertind nom. binnendiameter aansluiting 1 DN 12 uitwendige buisdiam. aansl. 1 16mm nom. binnendiameter aansluiting 2 DN 12 uitwendige buisdiam. aansl. 2 16mm aansluitingen persxpers KIWA-keur,
| EAN Code | 5414764216815 |
| Lengte in mm | 126 mm |
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Aansluiting 2 | Persmof |
| Afgedopt | Nee |
| Bochthoek | 0 ° |
| Bochtstraal | 0 mm |
| Contourcode aansluiting 1 | TH |
| Contourcode aansluiting 2 | TH |
| DIN-CERTCO certificaat | Nee |
| DVGW-keur voor gas | Nee |
| DVGW-keur voor water | Ja |
| Excentrisch | Nee |
| FM keur | Nee |
| Gastec QA | Nee |
| Hoofdkleur fitting | Messing |
| KIWA-keur | Ja |
| KOMO-keur | Ja |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Lengte aansluiting 1 | 20,80 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 99,70 mm |
| LPCB keur | Nee |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 16 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | -10 tot 70 °C |
| Met aftapper | Nee |
| Met ontluchter | Nee |
| Met pakkingen | Ja |
| Met stootnok/-rand | Ja |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Met TUV goedkeuring | Nee |
| Model | 1-delig |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 8 |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 8 |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 0 |
| Systeemgebonden | Ja |
| Trekvast | Nee |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 16 mm |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 16 mm |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| Verlopend | Nee |
| Vorm | Recht |
| Wanddikte aansluiting 1 | 2 mm |
| Wanddikte aansluiting 2 | 2 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 20,80 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 99,70 mm |
Specificaties
| Merk | Henco |
|---|







