Henco muurplaat 16×1/2″x16x1/2″, pers x binnendraad, opbouw 153 mm, messing
€ 21,97 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| ETIM-groep | Fittingen, flenzen en koppelingen voor buizen |
|---|---|
| ETIM-classificatie | Muurplaat op beugel |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aansluiting | Persmof |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Systeemgebonden | Ja |
| KIWA-keur | Nee |
| Contourcode | TH |
| Nom. diameter aansluiting | DN 12 |
| Gastec QA | Nee |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Met geluiddempingset | Nee |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting | 16 mm |
| Afstand hart tot hart | 153 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
Specificaties
| Model | Muurplaat |
|---|---|
| Diameter | 16×1/2"x16x1/2" |
| Merk | Henco |







