Henco muurplaat 26×3/4″, pers x binnendraad, kunststof
€ 16,73 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| ETIM-groep | Fittingen, flenzen en koppelingen voor buizen |
|---|---|
| ETIM-classificatie | Muurplaat |
| Materiaal behuizing | Polyvinylidenefluoride (PVDF) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Vorm | Haaks |
| Aansluiting | Persmof |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Systeemgebonden | Ja |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| KIWA-keur | Ja |
| Contourcode | TH |
| Nom. diameter aansluiting 2 | 3/4″ (20) |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 25 |
| Gastec QA | Nee |
| Zeta-waarde | 1.385 |
| Draadmaat kraanaansluiting | 3/4″ |
| Lengte aansluiting 1 | 58 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 43 mm |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting | 26 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 27.5 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
| Lengte vanaf muurplaat | 56 mm |
Specificaties
| Model | Muurplaat |
|---|---|
| Diameter | 26×3/4" |
| Merk | Henco |







