Henco perskoppeling messing 16×3/4
€ 7,11 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Vorm | Recht |
|---|---|
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Aansluiting 2 | Buitendraad conisch BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
| Verlopend | Nee |
| Systeemgebonden | Ja |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Met ontluchter | Nee |
| KIWA-keur | Ja |
| FM keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Contourcode | TH |
| Met aftapper | Nee |
| Nom. diameter aansluiting 2 | 3/4″ (20) |
| Met pakkingen | Ja |
| DVGW-keur | Ja |
| DVGW-keur voor water | Ja |
| Gastec QA | Nee |
| Excentrisch | Nee |
| Met TUV goedkeuring | Nee |
| DVGW-keur voor gas | Nee |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 0 |
| Afgedopt | Nee |
| DIN-CERTCO certificaat | Nee |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Onbehandeld |
| Contourcode aansluiting 1 | TH |
| Met stootnok/-rand | Ja |
| Trekvast | Nee |
| Lengte | 55 mm |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 16 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 70 °C |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -10 °C |
| Lengte aansluiting 1 | 36 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 18 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | -10 – 70 °C |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
Specificaties
| Diameter | 16×3/4 |
|---|---|
| Model | Perskoppeling |
| Merk | Henco |







