Henco persovergang met buiseind 20 x 22 – 29P-2022
€ 6,38 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 10 |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 10 |
| Aansluiting 2 | Schuifeind |
| Gastec QA | N |
| KIWA-keur | J |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Vernikkeld |
| Verlopend | N |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Vernikkeld |
| Materiaal aansluiting 2 | Koper |
| Excentrisch | N |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Overig |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Systeemgebonden | N |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| FM keur | N |
| Lengte aansluiting 1 | 30 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 69 mm |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Wanddikte aansluiting 1 | 2 mm |
| Bochtstraal | 0 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Overig |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| LPCB keur | N |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 16 bar |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| ULC keur | N |
| UL-keur | N |
| VdS keur | N |
| Wanddikte aansluiting 2 | 2 mm |
| GTIN Nummer: | 5414764028760 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Fitting met 2 aansluitingen |
| Levertijd: | Voorraad |
| Bochtstraal: | 0 mm |
| Vorm: | Recht |
Specificaties
| Merk | Henco |
|---|







