Henco Press Gas perskoppeling recht pers x knel
€ 9,45 incl. btw
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Vorm | Recht |
|---|---|
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Aansluiting 2 | Klemaansluiting |
| Verlopend | Ja |
| Systeemgebonden | Ja |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Materiaal afdichting | Gehydroneerd nitril rubber (HNBR) |
| Met ontluchter | Nee |
| KIWA-keur | Nee |
| FM keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Contourcode | TH |
| Met aftapper | Nee |
| Met pakkingen | Ja |
| DVGW-keur | Ja |
| DVGW-keur voor water | Nee |
| Gastec QA | Ja |
| Excentrisch | Nee |
| Met TUV goedkeuring | Nee |
| DVGW-keur voor gas | Ja |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 0 |
| Afgedopt | Nee |
| DIN-CERTCO certificaat | Nee |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Onbehandeld |
| Contourcode aansluiting 1 | TH |
| Met stootnok/-rand | Ja |
| Trekvast | Nee |
| Lengte | 61 mm |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 20 mm |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 22 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 60 °C |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
| Lengte aansluiting 1 | 36 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 17 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | -20 – 60 °C |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 36 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 17 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
Specificaties
| Diameter | 20 x 22k |
|---|---|
| Model | Recht verlopend (pers x knel) |
| Materiaal | Messing |
| Merk | Henco |







