Henco Press Gas perskoppeling T-stuk
Vanaf: € 7,07
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Uitvoering | T-stuk |
|---|---|
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Aansluiting 2 | Persmof |
| Verlopend | Nee |
| Systeemgebonden | Ja |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Materiaal afdichting | Gehydroneerd nitril rubber (HNBR) |
| Met ontluchter | Nee |
| KIWA-keur | Nee |
| FM keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Meerdelig | Nee |
| Hoek verstelbaar | Nee |
| Contourcode | TH |
| Met aftapper | Nee |
| Aansluiting 3 | Persmof |
| Met pakkingen | Ja |
| Norm flens | Overig |
| DVGW-keur | Nee |
| DVGW-keur voor water | Nee |
| Gastec QA | Ja |
| Met TUV goedkeuring | Nee |
| DVGW-keur voor gas | Nee |
| Materiaal aansluiting 1 | Polyvinylidenefluoride (PVDF) |
| Materiaal aansluiting 2 | Polyvinylidenefluoride (PVDF) |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 0 |
| Afgedopt | Nee |
| DIN-CERTCO certificaat | Nee |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Onbehandeld |
| Hoofdkleur fitting | Zwart |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Onbehandeld |
| Contourcode aansluiting 1 | TH |
| Contourcode aansluiting 2 | TH |
| Met stootnok/-rand | Nee |
| Trekvast | Nee |
| Materiaal aansluiting 3 | Polyvinylidenefluoride (PVDF) |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 3 | Onbehandeld |
| Stromende uitvoering (met binnenradius) | Nee |
| Contourcode aansluiting 3 | TH |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 60 °C |
| Hoek | 90 ° |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
| Mediumtemperatuur (continu) | -20 – 60 °C |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
| Wanddikte aansluiting 1 | 0.7 mm |
| Wanddikte aansluiting 2 | 0.7 mm |
| Wanddikte aansluiting 3 | 0.7 mm |
Specificaties
| Diameter | 16, 20, 26 |
|---|---|
| Model | T-Stuk |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie/Programma | PKG |
| Merk | Henco |







