Henco Press messing perskoppeling knie verlopend naar buiseind koper 16 x 12 CU – KIWA 37P-1612L
€ 14,10 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Henco Industries ontwikkelt en produceert eveneens haar eigen synthetische fittingen, vervaardigt uit het hoogwaardige kunststof PVDF (polyvinylidene fluoride). De PVDF persfittingen zijn voorzien van elastische o-ringen en een roestvaste stalen huls. De PVDF steekfittingen en verdelers (Henco Vision) zijn voorzien van 1 externe en 2 interne o-ringen en een huls volledig uit PVDF. Zowel de pers- als steekfittingen in combinatie met de Henco meerlagenbuis staan garant voor een compleet systeem.
Naast de bovengenoemde fittingen, levert Henco ook een breed assortiment aan messing persfittingen, al deze producten staan garant voor de beste kwaliteit en zijn perfect op elkaar afgestemd.
Kenmerken
| GTIN nummer | 5414764055612 |
| Merk | Henco |
| Serie | Press messing |
| Artikelnummer fabrikant | 37P-1612L |
| Maat | 16 x 12 CU |
| Model | Knie verlopend |
| Toepassing |
Drinkwater
CV
|
| Aansluiting 2 | Persmof |
| Afgedopt | Soldeereind |
| Bochtstraal | ❌ |
| Contourcode aansluiting 1 | 90 mm |
| DIN-CERTCO certificaat | TH |
| DVGW-keur voor gas | ❌ |
| DVGW-keur voor water | ❌ |
| Excentrisch | ✅ |
| FM keur | ❌ |
| Gastec QA | ❌ |
| Hoge treksterkte | ❌ |
| Hoofdkleur fitting | ❌ |
| KIWA-keur | ✅ |
| KOMO-keur | ✅ |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| LPCB keur | ❌ |
| Lengte | 238 mm |
| Lengte aansluiting 1 | 48 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 227 mm |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Materiaal aansluiting 2 | Koper |
| Materiaal afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | -10 – 70 C |
| Met TUV goedkeuring | ❌ |
| Met aftapper | ❌ |
| Met ontluchter | ❌ |
| Met pakkingen | ✅ |
| Met stootnok/-rand | ✅ |
| Met thermische isolatie | ❌ |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Vernikkeld |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 0 |
| Systeemgebonden | ✅ |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | ❌ |
| UL-keur | ❌ |
| ULC keur | ❌ |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 16 mm |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 12 mm |
| VdS keur | ❌ |
| Verlopend | ✅ |
| Vorm | Bocht |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 32 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 227 mm |







