Henco rechte koppeling doorverbinder gas CU knel messing 16mm x 15mm (pers x knel)
€ 17,75 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 8 |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 8 |
| Aansluiting 2 | Knelring |
| Gastec QA | J |
| KIWA-keur | N |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Model | 1-delig |
| Verlopend | J |
| Hoofdkleur fitting | Messing |
| Lengte | 61 mm |
| Bochthoek | 90 ° |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Met pakkingen | J |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Excentrisch | N |
| Met ontluchter | N |
| Materiaal afdichting | HNBR |
| Met stootnok/-rand | J |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Geen (onbehandeld) |
| Systeemgebonden | J |
| Contourcode aansluiting 1 | TH |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Geen (onbehandeld) |
| Trekvast | N |
| Met aftapper | N |
| FM keur | N |
| Lengte aansluiting 1 | 33 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 20 mm |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Wanddikte aansluiting 1 | 2 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 33 mm |
| Bochtstraal | 0 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| DIN-CERTCO certificaat | N |
| DVGW-keur voor gas | J |
| DVGW-keur voor water | N |
| KOMO-keur | N |
| LPCB keur | N |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 16 bar |
| Met thermische isolatie | N |
| Met TUV goedkeuring | N |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | N |
| ULC keur | N |
| UL-keur | N |
| VdS keur | N |
| Wanddikte aansluiting 2 | 2 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 20 mm |
Extra info
| GTIN Nummer: | 5414764368361 |
| Aantal gebruikseenheden: | 2.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Fitting met 2 aansluitingen |
| Levertijd: | Voorraad |
| Lengte: | 61 mm |
| Bochthoek: | 90 ° |
| Bochtstraal: | 0 mm |
| Vorm: | Recht |
| Uitvoering: | 1-delig |
Specificaties
| Diameter | 16mm x 15mm |
|---|---|
| Model | Recht pers |
| Merk | Henco |







