Keerklep EB NN DN20 M/F 3/4″ Chroom
€ 22,19 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|---|
| Uitvoering | Recht |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Kwaliteitsklasse | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Beschermingsklasse | Overig |
| Nom. diameter | 3/4″ (20) |
| Norm | DIN |
| KIWA-keur | Ja |
| Toegestaan door NCP | Nee |
| FM keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Aansluitingen | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
| Afdichting | Rubber |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| DVGW-keur voor water | Nee |
| Standaard | DIN |
| DVGW-keur voor gas | Nee |
| Geschikt voor cv-water | Nee |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Klepvorm | Klep (flap) |
| Met sluitveer | Ja |
| Met contragewicht | Nee |
| Geruisarm | Nee |
| SVGW gecertificeerd | Nee |
| Hoogte | 62 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 65 °C |
| Lengte aansluiting 1 | 33 mm |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 20 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 33 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | -10 – 65 °C |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 33 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 33 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 10 bar |
| Hoek van terugslagklep | 180 ° |
Specificaties
| Kleur | Chroom |
|---|---|
| Product type | Keerklep |
| Diameter | 3/4 |
| Merk | Watts |







