Keerklep TBE-EA CC Basic DN20 22 mm knel PN10
€ 47,86 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Met terugstroombeveiliging EA CC.
De EA CC Basic is een volledige EA beveiligingseenheid, voorzien van een geïntegreerde afsluiter aan de ingangszijde en een controlekraan. Huis in messing. De CC Basic kan overal ingezet worden waar volgens de waterwerkbladen een EA beveiliging moet worden toegepast. Om te voorkomen dat de afsluiter bij een EA toestel ongeoorloofd wordt dichtgezet, is de CC Basic niet voorzien van een hendel op de kogelkraan. De kraan kan eenvoudig bediend worden met een gewone steeksleutel of met de bekende EA CC multitool. Daarnaast is de CC Basic voorzien van borgingsoogjes om het toestel in degewenste stand te kunnen verzegelen.
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|---|
| Uitvoering | Recht |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kwaliteitsklasse | Messing ontzinkingsarm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Beschermingsklasse | EA |
| Nom. diameter | DN 20 |
| Norm | DIN |
| KIWA-keur | Ja |
| Toegestaan door NCP | Nee |
| FM keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Aansluitingen | Knelring |
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
| Afdichting | Rubber |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| DVGW-keur voor water | Nee |
| Haakse uitvoering | Nee |
| Standaard | DIN |
| DVGW-keur voor gas | Nee |
| Geschikt voor cv-water | Nee |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Klepvorm | Membraanterugslagklep |
| Met sluitveer | Ja |
| Met contragewicht | Nee |
| Beveiligingsklasse | EA |
| Geruisarm | Ja |
| SVGW gecertificeerd | Nee |
| Hoogte | 53 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 65 °C |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 1 °C |
| Lengte aansluiting 1 | 99 mm |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 22 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 99 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | 1 – 65 °C |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 99 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 99 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 10 bar |
| Max. druk bij 20 grC | 10 bar |
| Hoek van terugslagklep | 180 ° |
| Openingsdruk conusventiel | 10 mbar |
Specificaties
| Diameter | 22 mm |
|---|---|
| Product type | Keerklep |
| Merk | Watts |







