Keerklep TBE-EA CC Basic DN25 28 mm knel PN10
€ 72,32 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Watts EA keerklep, nom. binnendiameter 25mm, aansluitingen klem, huis messing, koppeling, inbouwlengte 110mm, aftapmogelijkheid, met aftapper, controle-aansluiting, afsluitbaar, keur KIWA, doorlaat 25mm, beveiligingsklasse EA
| Materiaal behuizing | Messing |
|---|---|
| Uitvoering | Recht |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kwaliteitsklasse | Messing ontzinkingsarm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Beschermingsklasse | EA |
| Nom. diameter | 1″ (25) |
| Norm | DIN |
| KIWA-keur | Ja |
| Toegestaan door NCP | Nee |
| FM keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Aansluitingen | Knelring |
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
| Afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| DVGW-keur voor water | Nee |
| Haakse uitvoering | Nee |
| Standaard | DIN |
| DVGW-keur voor gas | Nee |
| Geschikt voor cv-water | Nee |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Klepvorm | Membraanterugslagklep |
| Met sluitveer | Ja |
| Met contragewicht | Nee |
| Beveiligingsklasse | EA |
| Geruisarm | Nee |
| SVGW gecertificeerd | Nee |
| Hoogte | 62 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 65 °C |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 1 °C |
| Lengte aansluiting 1 | 113 mm |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 28 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 113 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | 1 – 65 °C |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 110 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 113 mm |
| Max. werkdruk bij 20°C | 10 bar |
| Max. druk bij 20 grC | 10 bar |
| Hoek van terugslagklep | 180 ° |
| Openingsdruk conusventiel | 10 mbar |
Specificaties
| Diameter | 28 mm |
|---|---|
| Product type | Keerklep |
| Merk | Watts |







