Kopp Afdekraam 2-voudig mat-wit HK07
€ 5,61 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 86 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diepte | 9.5 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
Specificaties
| Merk | Kopp |
|---|







