Kopp Blindplaat arctic wit HK05
€ 8,70 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Op bestelling leverbaar
Professioneel advies
Productinformatie
Blinde afdekking in het design HK05 en de kleur arctic wit voor HK05 compatibele afdekramen, beschermingsklasse IP20.
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 57.4 mm |
| Breedte | 57.4 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Centraalplaat |
Specificaties
| Merk | Kopp |
|---|







