Kopp Dimmerplaat druk arctic wit HK05
€ 4,51 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Afdekking voor wissel-drukknopdimmer in design HK05, tweedelig, bestaande uit draaiknop en deksel, beschermingsklasse IP20, kleur: arctic wit.
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Gebruik | Dimmer |
| Breedte | 57 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diepte | 19.7 mm |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Draaiknop |
Specificaties
| Merk | Kopp |
|---|







