Kopp Dimmerplaat druk mat-zwart HK07
€ 14,80 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Opdruk/indicatie | Geen |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Model | Draaiknop |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Hoogte | 55 mm |
|---|---|
| Diepte | 15.4 mm |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Dimmer |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
Specificaties
| Merk | Kopp |
|---|














