Kopp STANDARD opbouw enkelvoudige wandcontactdoos met randaarde 16A 250V – arctic wit
€ 4,20 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Standard – wandcontactdoos 1-voudig geaard arctic wit
| Technische gegevens | 101802000 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Aantal eenheden | 1 |
| Met signaallamp | nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | nee |
| Frequentie | 50|50 Hz |
| Beschermingscontact | ja |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | nee |
| Uitwerpmechanisme | nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Slagvastheid | niet beschikbaar |
| Transparant | nee |
| Met glaszekering | nee |
| Met doorlusvoorziening | ja |
| Met functieverlichting | nee |
| Met oriëntatieverlichting | nee |
| Met ingebouwde USB voeding | geen |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 1 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Rond aardingscontact | ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0,00 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | nee |
| Compatible met Google Assistant | nee |
| Compatible met Amazon Alexa | nee |
| Metallic | nee |
| Nom. stroom | 16,00 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Montagewijze | Schalter und Steckdosen/Aufputz |
| Kleur | wit |
| Uitvoering | Beschermend contact (type F) |
| Halogeenvrij | ja |
| Afsluitbaar | nee |
| Met klapdeksel | nee |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Aantal fasen | 1 |
| Met aan/uitschakelaar | nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | nee |
| Stekkerstand gedraaid | nee |
| Overspanningsbeveiliging | nee |
| Foutstroombeveiliging | nee |
| Geïsoleerde montage | nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 64,000 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 64,000 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 49,000 mm |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Met IFTTT ondersteuning | nee |
| Speciale voeding | zonder speciale stroomvoorziening |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Uitvoering oppervlakte | glanzend |
| Opdruk/indicatie | zonder |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Antibacteriële behandeling | nee |
| Met inbouw Bluetooth-luidspreker | nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 0,00 mA |
| Met WLAN repeater | nee |
Specificaties
| Merk | Kopp |
|---|







