Kopp Wandcontactdoos 1-voudig geaard, USB A en C-aansluiting 5V 2400mA, mat-zwart HK07
€ 79,90 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
De wandcontactdoos heeft een gemakkelijke installatie en beschikt over een strak design. Deze wandcontactdoos wordt aangesloten door middel van een steekklem.
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Speciale voeding | Geen speciale voeding |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Schakelmateriaalhoogte | 55 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 55 mm |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 31 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Met signaallamp | Nee |
| Frequentie | 50 – 60 Hz |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 31.5 mm |
| Kleur schakelelement | Kleurloos |
| Aantal doorlussen | 1 |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Schakelmateriaaldiameter | 55 mm |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 3 A |
Specificaties
| Merk | Kopp |
|---|




















