Masking 4400 Fine Line – oranje 48mm x 50m
€ 8,97 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Hoogwaardige “gold” masking tape, voor extreem scherpe kanten
- Goede hechting op metaal, glas, kunststof en rubber
- Oplosmiddelbestendig
- UV-bestendig (op de meeste ondergronden schoon verwijderbaar zonder lijmresten tot 4 maanden na bevestiging)
- Ook geschikt als fine line tape voor automotive toepassingen
| Art. Nr. | breedte | lengte | kleur | EAN code |
|---|---|---|---|---|
| FP5050 | 48 mm | 50 m | oranje | 5425014223484 |
Kleefstof: acrylaat
Drager: washipapier
Temperatuurbestendigheid: 100°C (kortstondig tot 150°C)
Treksterkte: 75 N/25 mm
Kleefkracht: 5 N/25 mm
Dikte: 0,09 mm
Specificaties
| Kleefstof | acrylaat |
|---|---|
| Drager | washipapier |
| Temperatuurbestendigheid | 100°C (kortstondig tot 150°C) |
| Treksterkte | 75 N/25 mm |
| Kleefkracht | 5 N/25 mm |
| Dikte | 0, 09 mm |
| Breedte (mm) | 48 |
| Lengte (m) | 50 |
| Kleur | Oranje |
| Merk | HPX |







