Microflex HP 125/2 x 25 CV + 1 x 32 E + 1 x 25 E
€ 63,59 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Op bestelling leverbaar
Professioneel advies
Productinformatie
| Soort isolatiemateriaal | Polyethyleen (PE) |
|---|---|
| KIWA-keur | Nee |
| Diffusiedicht | Nee |
| Materiaal binnenbuis | PE-Xa |
| Met mantelbuis | Ja |
| Materiaal mantelbuis | HDPE |
| Kleur mantelbuis | Blauw |
| Met verwarmingskabel | Nee |
| Aantal binnenbuizen | 2 |
| Kleur binnenbuis | Overig |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt | 0.037 W/(m.K) |
| Uitwendige diameter mantelbuis | 125 mm |
| Min. buigradius | 300 mm |
| Diameter binnenbuis | 25 mm |
| Wanddikte binnenbuis | 2.3 mm |
| Max. mediumtemperatuur (kortstondig) | 95 °C |
| Diameter binnenbuis 2 | 25 mm |
| Wanddikte binnenbuis 2 | 2.3 mm |







