Microflex HP 200/2 x 50 CV + 2 x 40 E
€ 175,10 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Op bestelling leverbaar
Professioneel advies
Productinformatie
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 11 |
|---|---|
| Diameter binnenbuis 4 | 40 mm |
| Diameter binnenbuis 3 | 40 mm |
| Kleur mantelbuis | Blauw |
| Materiaal mantelbuis | HDPE |
| Kleur binnenbuis | Overig |
| Wanddikte binnenbuis 2 | 4.6 mm |
| Diameter binnenbuis 2 | 50 mm |
| Aantal binnenbuizen | 4 |
| Diameter binnenbuis | 50 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Polyethyleen (PE) |
| Wanddikte binnenbuis | 4.6 mm |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt | 0.04 W/(m.K) |
| Materiaal binnenbuis | PE-Xa |
| Uitwendige diameter mantelbuis | 200 mm |
| Min. buigradius | 0.8 mm |
| Met verwarmingskabel | Nee |
| Met mantelbuis | Ja |
| Max. mediumtemperatuur (kortstondig) | 95 °C |
| Diffusiedicht | Ja |
| Max. werkdruk bij 20°C | 6 bar |







