Breed zBi-metalen zaagblad Dit zaagblad heeft een extra fijne vertanding waardoor hier ook metalen mee gezaagd kunnen worden. Door de extra lengte komt deze in de verste hoekjes.
Extra informatie
| Suitable for | Aluminium, Hout, Koper, Kunststof, Metaal tot 2mm, Pvc, Spijkers |
| English Type | IOS / Standaard |
| Metal type | BIM |
| EAN Code | 8718868270986 |
| Koppeling | IOS / Standaard |
| Breedte | 40mm |
| Lengte | 69mm |
| Verpakingseenheid | 1 |







