Multiblade MB24 Bi-metalen zaagblad 34×40 mm
€ 9,63 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Bi-metalen zaagblad van Multibade waardoor deze snel dwars door metaal, gipsplaten, hout en kunststof gaat. De lengte van dit zaagblad is 45 mm en 35 mm breed.
Extra informatie
| Suitable for | Aluminium, Hout, Koper, Kunststof, Metaal tot 2mm, Pvc, Spijkers |
| English Type | IOS / Standaard |
| Metal type | BIM |
| EAN Code | 8718868270054 |
| Koppeling | Standaard |
| Breedte | 34mm |
| Lengte | 40mm |
| Verpakingseenheid | 1 |
Specificaties
| Merk | Multiblade |
|---|







