Perfectmate X-Ceramic diamantzaagblad 125mm asgat 22.23mm
€ 19,43 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Perfectmate® X-Ceramic diamantzaagblad 125mm, asgat 22.23mm voor tegels en natuursteen
Specificaties
| Diameter | 125 mm |
|---|---|
| Dikte (mm) | 7 mm |
| Lengte (mm) | 125 mm |
| Breedte (mm) | 125 mm |
| Asgat (mm) | 22.23 mm |
| Product type | Slijpschijf |
| Gewicht (g) | 100 |
| Merk | Perfectmate |







