PVC Elektro BS 5/8″ KEMA Crème L=4m
€ 1,75 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Diameter | 15.9 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 13.5 mm |
| Wanddikte | 1.2 mm |
| EAN code | 8716936032221 |
| Keurmerk | KEMA |
| RAL kleurcode | 1014 |
| Lengte | 4 m |
| Maatvoering | 5/8″ |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | bundel |
| Verpakkingsvorm | lengte |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | crème |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
Specificaties
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Diameter | 15.9 mm |
| Kleur | Crème |
| Type aansluiting 2 | Spie |
| Product type | Buis |
| Lengte (m) | 4 |
| Merk | Dyka |







