Dyka PVC Expansiestuk 110 1LV Grijs
€ 9,66 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Diameter | 110 mm |
|---|---|
| EAN code | 8716936016368 |
| Keurmerk | KOMO BRL-52100 |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 134 mm |
| Maatvoering | L – 134 |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | T02 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Spie |
| Verpakkings Eenheid | stuk |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | expansiestuk |
| Eenheid | stk |
Specificaties
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 110 mm |
| Type aansluiting 2 | Lijmmof |
| Type aansluiting 1 | Spie |
| Product type | Expansiestuk |
| Merk | Dyka |







