Dyka PVC Flexibele afvoerbuis 32mm 2x lijmmof grijs L=206mm
€ 7,05 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Diameter | 32 mm |
|---|---|
| Diameter 2 | 32 mm |
| EAN code | 8716936107202 |
| Keurmerk | KOMO BRL-52100 |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 206 mm |
| Prijs Eenheid | 1 Stuk |
| Prijsgroep | T02 |
| Type aansluiting1 | Lijmmof |
| Type aansluiting2 | Lijmmof |
| Verpakkings Eenheid | zak |
| Factor Verpakkings Aantal | 1 |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | stk |
Specificaties
| Diameter | 32 mm |
|---|---|
| Kleur |







