PVC-hi Elektro BS 5/8″ KEMA Grijs L=4m
€ 3,39 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Diameter | 15.9 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 13.5 mm |
| Wanddikte | 1.2 mm |
| EAN code | 8716936032214 |
| Keurmerk | KEMA |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 4 m |
| Maatvoering | 5/8″ |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |
Specificaties
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 15.9 mm |
| Type aansluiting 2 | Spie |
| Product type | Buis |
| Lengte (m) | 4 |
| Merk | Dyka |







