PVC Slagv elektro installatiebuis KEMA 3/4″ x 19,1 x 1,2mm grijs L=4m
€ 4,15 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Diameter | 19.1 mm |
|---|---|
| Diameter inwendig | 16.7 mm |
| Wanddikte | 1.2 mm |
| EAN code | 8716936032290 |
| Keurmerk | KEMA |
| RAL kleurcode | 7037 |
| Lengte | 4 m |
| Maatvoering | 3/4″ |
| Type aansluiting1 | Spie |
| Belastingsklasse | Binnenriolering |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | PVC |
| Product Type | buis |
| Eenheid | m |







