Raminex Gaskraan 1/2″ haaks – 280110
€ 9,81 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
BeschrijvingRaminex gaskraan kogelkraan, haakse uitvoering, nom. binnendiameter aansluiting 1 1/2″ (15), aansluiting 1 buitendraad gas conisch (, nom. binnendiameter aansluiting 2 M24x1.5, aansluiting 2 buitendraad gas cilindris, oppervlaktebescherming vernikkeld, gastec QA
| Artikelnummer fabrikant | 280110 |
| GTIN nummer | 8717154520071 |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Aansluiting 1 | Buitendraad conisch BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
| Aansluiting 2 | Buitendraad metrisch |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 12 |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 12 |
| Met koppeling aansluiting 2 | N |
| Gastec QA | J |
| Bediening | Draaiknop |
| Haakse uitvoering | J |
| Met koppeling aansluiting 1 | N |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Verchroomd |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 15 mm |
| Lengte aansluiting 1 | 29 mm |
| EN 331 keur | N |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 2 | 15 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 46 mm |
| Met vergrendeling | J |
| Verzegelinrichting | N |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | CuZn40Pb2 (CW617N) |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 15 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 29 mm |
| DVGW-keur voor gas | N |
| Lengte handgreep/diameter handwiel | 18 mm |
| Hoogte handgreep/handwiel | 51 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 70 °C |
| Max. bedrijfsdruk bij max. medium temperatuur | 0.2 bar |
| HTB (hogere thermische belastbaarheid) | N |
| Met gasdebietmeter | N |
| Met thermisch geactiveerde terugstroombeveiliging | N |
| Met testaansluiting | N |







