Schoonverwijderbare PVC tape – 50mm x 33m
€ 7,48 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Bevestigen van stucloper
- Beschermingstape voor kunststoffen, kozijnen, keukenbladen, plinten, trappen, etc.
- Schoon verwijderbaar tot 6 weken na bevestiging (niet op glas)
- Met de hand afscheurbaar
| Art. Nr. | breedte | lengte | kleur | EAN code |
|---|---|---|---|---|
| CR5033 | 50 mm | 33 m | wit | 5425014225242 |
Kleefstof: rubber
Drager: PVC
Temperatuurbestendigheid: 60°C
Treksterkte: 39 N/25 mm
Kleefkracht: 2 N/25 mm
Dikte: 0,12 mm
Specificaties
| Kleefstof | rubber |
|---|---|
| Drager | PVC |
| Temperatuurbestendigheid | 60°C |
| Treksterkte | 39 N/25 mm |
| Kleefkracht | 2 N/25 mm |
| Dikte | 0, 12 mm |
| Breedte (mm) | 50 |
| Lengte (m) | 33 |
| Merk | HPX |







