Sola AZM 80 Alu- magneetwaterpas
€ 62,10 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Beter, sneller en nauwkeuriger aflezen door gepatenteerde SOLA FOCUS libellen
- Beter aflezen bij schemerlicht door geoptimaliseerd SOLA lichtplaatje
- Zeer hoge meetnauwkeurigheid in de normale positie en bij omslagmeting
- Magneet geïntegreerd in de zijkant voor ononderbroken meetoppervlak en maximale bescherming van de magneet
- Sterke neodymium magneet voor grote hechtkracht
- Schokdempende eindkappen
Toepassingen AZM
- Horizontaal meten
- Verticaal meten
| Artikelomschrijving | Kokerprofiel waterpas |
| Afmetingen | 50 x 24 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlak | geanodiseerd |
| Kleur | goud |
| Profielgewicht | 750 g/m |
| Meettolerantie standaardpositie | 0,50 mm/m (0,029°) |
| Meettolerantie omslagmeting | 0,75 mm/m (0,043°) |
| Horizontale libellen | 1 |
| Verticale libellen | 1 |
| Meetvlak | geanodiseerd |
| Magneet | Neodymium |
| Eindkap | 1-K |
| Magneet | Ja |
Specificaties
| Lengte (cm) | 80 |
|---|---|
| Product type | Alu- magneetwaterpas |
| Kleur | Goud |
| Digitaal | Nee |
| Magnetisch | Ja |
| Libellen (aantal) | 2 |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Sola |







