Sola Big Red 3 180 Aluminium waterpas met handgrepen
€ 102,72 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Beter, sneller en nauwkeuriger aflezen door gepatenteerde SOLA FOCUS libellen
- Onbreekbare acrylglazen bloklibellen met vergrotingslens (+60 %) en 30 jaar garantie op lekkage
- Beter aflezen bij schemerlicht door geoptimaliseerd SOLA lichtplaatje
- Hoogste meetnauwkeurigheid in de normale positie en bij omslagmeting
- Extra zwaar aluminiumprofiel met ribben ter versteviging voor maximale stabiliteit
- Schokabsorberende eindkappen bieden optimale bescherming tegen beschadigingen
Toepassingen BIG RED 3
- Horizontaal meten
- Verticaal meten
| Artikelomschrijving | Kokerprofiel waterpas |
| Afmetingen | 59 x 27 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlak | gecoat |
| Kleur | rood |
| Meettolerantie standaardpositie | 0,30 mm/m (0,017°) |
| Meettolerantie omslagmeting | 0,50 mm/m (0,029°) |
| Horizontale libellen | 1 |
| Verticale libellen | 2 |
| Meetvlak | gecoat |
| Handgrepen | 2 |
| Eindkap | 2-K |
Specificaties
| Lengte (cm) | 180 |
|---|---|
| Product type | Blokwaterpas |
| Lengte (mm) | 1800 |
| Digitaal | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Libellen (aantal) | 3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Sola |
















