Sola HPLH 3 180 Precisie-waterpas
€ 184,71 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Hoogste meetnauwkeurigheid in de normale positie en bij omslagmeting
- Fors, extra zwaar aluminium I-profiel voor maximale duurzaamheid
- Dankzij zeer nauwkeurige en uiterst gevoelige libellen worden ook de geringste afwijkingen duidelijk zichtbaar aangegeven
- Beter, sneller en nauwkeuriger aflezen door gepatenteerde SOLA FOCUS libellen
- Onbreekbare acrylglazen bloklibellen met vergrotingslens (+60 %) en 30 jaar garantie op lekkage
- Geïntegreerde handgrepen voor comfortabel werken
Toepassingen HPLH
- Horizontaal meten
- Verticaal meten
| Artikelomschrijving | Precisie waterpas |
| Afmetingen | 100 x 25 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlak | geanodiseerd |
| Kleur | zilver |
| Profielgewicht | 1181 g/m |
| Meettolerantie standaardpositie | 0,50 mm/m (0,029°) |
| Meettolerantie omslagmeting | 0,50 mm/m (0,029°) |
| Horizontale libellen | 1 |
| Verticale libellen | 2 |
| Bijzonderheden | 2 stelvoetjes |
| Meetvlak | geanodiseerd |
| Handgrepen | 6 |
| Eindkap | 1-K |
Specificaties
| Lengte (cm) | 180 |
|---|---|
| Product type | Precisie-waterpas |
| Libellen (aantal) | 3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Sola |










