Sola METRON 20 Laser afstandsmeter
€ 69,10 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Eenvoudige bediening
- Groot scherm met voor het snel aflezen van de meting
- Geïntegreerde horizontale libelle voor precieze metingen
- Softgrip en ergonomisch design
- Automatische uitschakeling
- Compact, licht en handig
Toepassingen METRON 20
- Lengtemeting
- Oppervlaktemeting
- Volumemeting
- Continumeting
| Artikelomschrijving | Laser-afstandsmeters |
| Afmetingen | 105 x 47 x 27 mm |
| Meettolerantie | ±2.00 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 0 °C tot +40 °C |
| Beschermklasse | IP42 |
| Voeding | 2x 1,5 V (AAA) batterijen |
| Gebruiksduur (bij 20 °C) | 5000 metingen |
| Laserklasse | 2, DIN EN 60825-1 : 2007-10 |
| Uitgangsvermogen | < 1,0 mW |
| Golflengte | 635 nm |
| Opslagtemperatuur | -20 °C tot +60 °C |
| Bereik | 0.05 – 20 m |
Specificaties
| Product type | Laser afstandsmeter |
|---|---|
| Lengte (mm) | 105 |
| Kleur | rood |
| Hoogte (mm) | 27 |
| Breedte (mm) | 47 |
| Voor binnen of buiten | Binnen |
| Merk | Sola |














