Sola METRON 60 BT Laser afstandsmeter
€ 126,63 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Bluetooth interface voor gebruik van de SOLA Measures-app
- Deelfunctie om meetresultaten snel te verzenden
- Geschikt voor gebruik binnen en buiten
- Display met 3 regels en achtergrondverlichting
- Uitklapbaar eindstuk voor meting vanaf de buitenkant
Toepassingen METRON 60 BT
- Lengtemeting
- Oppervlaktemeting
- Volumemeting
- Min./max. meting
- Continumeting
- Indirecte meting (3-punts)
- Indirecte meting (2-punts)
- Optellen / aftrekken
- Meetwaardegeheugen
| Artikelomschrijving | Laser-afstandsmeters |
| Afmetingen | 119 x 46 x 28 mm |
| Meettolerantie | ±1.50 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 0 °C tot +40 °C |
| Opname statief | 1/4″ |
| Beschermklasse | IP54 |
| Voeding | Li-ion-accu (3,7 V – 850 mAh) |
| Gebruiksduur (bij 20 °C) | 5000 metingen |
| Laserklasse | 2, DIN EN 60825-1 : 2007-10 |
| Uitgangsvermogen | < 1,0 mW |
| Golflengte | 635 nm |
| Opslagtemperatuur | -20 °C tot +60 °C |
| Bereik | 0,05 – 60 m |
Specificaties
| Product type | Laser afstandsmeter |
|---|---|
| Lengte (mm) | 119 |
| Hoogte (mm) | 28 |
| Breedte (mm) | 46 |
| Merk | Sola |












