Sola RED 60 digital Elektr. hellingwaterpas
€ 179,99 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Meettolerantie Solatronic-module:
0,05° bij 0° en 90°
0,1° tussen 1° en 89° - Bluetooth interface voor gebruik van de SOLA Measures-app
- Uitlezing van de hellingshoek instelbaar op °, %, mm/m en in/ft
- HOLD-functie voor het opslaan van meetwaarden en het overnemen van hoeken
- Gemakkelijk aflezen omdat de uitlezing meedraait bij omslagmeting
- Beschermklasse IP65
Toepassingen RED DIGITAL
- Horizontaal meten
- Verticaal meten
- Hoek/helling meten
| Artikelomschrijving | elektronische hellingwaterpas |
| Afmetingen | 59 x 27 mm |
| Beschermklasse | IP65 |
| Voeding | 3 x 1,5 V (AAA) batterijen |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlak | gecoat |
| Kleur | rood |
| Profielgewicht | 890 g/m |
| Meettolerantie standaardpositie | 0,50 mm/m (0,029°) |
| Meettolerantie omslagmeting | 0,50 mm/m (0,029°) |
| Horizontale libellen | 1 |
| Verticale libellen | 1 |
| Bijzonderheden | Solatronic module Bluetooth |
| Meetvlak | gecoat |
| Eindkap | 2-K |
Specificaties
| Product type | Blokwaterpas, Magnetische waterpas |
|---|---|
| Lengte (mm) | 60 |
| Kleur | rood |
| Digitaal | Ja |
| Magnetisch | Nee |
| Libellen (aantal) | 3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Sola |










