Universele York klep VRY15 F/F 1/2″
€ 12,18 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|---|
| Materiaal | Messing |
| Aansluiting 1 | Binnendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Nom. diameter | 1/2″ (15) |
| Afdichting | Metaaldichtend |
| Klepvorm | Schotel |
| Met zuigkorf | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 100 °C |
| Uitwendige buisdiameter | 15 mm |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
Specificaties
| Diameter | 1/2 |
|---|---|
| Merk | Watts |







