Universele York klep VRY20 F/F 3/4″
€ 16,61 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
|---|---|
| Materiaal | Messing |
| Aansluiting 1 | Binnendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Nom. diameter | 3/4″ (20) |
| Afdichting | Metaaldichtend |
| Klepvorm | Schotel |
| Met zuigkorf | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 100 °C |
| Uitwendige buisdiameter | 20 mm |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -20 °C |
Specificaties
| Product type | Klep |
|---|---|
| Diameter | 3/4 |
| Merk | Watts |







