Uponor S-Press Plus Composiet perskoppeling recht
Vanaf: € 5,59
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Uponor S-Press PLUS fitting met 2 aansluitingen 1-delig, recht, aansluiting 1 persmof, aansluiting 1 overig, kwaliteitsklasse aansluiting 1 polyphenylsulfon (PPSU), nom. binnendiameter aansluiting 1 DN 15, uitwendige buisdiameter aansluiting 20mm, aansluiting 2 persmof, aansluiting 2 overig,
| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 15 |
| Materiaal aansluiting 1 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 15 |
| Aansluiting 2 | Persmof |
| Gastec QA | N |
| KIWA-keur | J |
| Model | 1-delig |
| Verlopend | N |
| Hoofdkleur fitting | Grijs |
| Lengte | 54 mm |
| Bochthoek | 0 ° |
| Met pakkingen | N |
| Materiaal aansluiting 2 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Excentrisch | N |
| Met ontluchter | N |
| Met stootnok/-rand | J |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Systeemgebonden | J |
| Contourcode aansluiting 1 | UP |
| Met aftapper | N |
| Lengte aansluiting 1 | 26.5 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 26.5 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 5.5 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10 bar |
| VdS keur | N |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 5.5 mm |
| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 15 |
| Materiaal aansluiting 1 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 15 |
| Aansluiting 2 | Persmof |
| Gastec QA | N |
| KIWA-keur | J |
| Model | 1-delig |
| Verlopend | N |
| Hoofdkleur fitting | Grijs |
| Lengte | 54 mm |
| Bochthoek | 0 ° |
| Met pakkingen | N |
| Materiaal aansluiting 2 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Excentrisch | N |
| Met ontluchter | N |
| Met stootnok/-rand | J |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Systeemgebonden | J |
| Contourcode aansluiting 1 | UP |
| Met aftapper | N |
| Lengte aansluiting 1 | 26.5 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 26.5 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 5.5 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Polyphenylsulfon (PPSU) |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10 bar |
| VdS keur | N |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 5.5 mm |
| GTIN Nummer: | 6414905228737 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Fitting met 2 aansluitingen |
| Productserie: | S-Press PLUS |
| Levertijd: | Voorraad |
| Lengte: | 54 mm |
| Bochthoek: | 0 ° |
| Vorm: | Recht |
| Uitvoering: | 1-delig |
Specificaties
| Maat | 20, 25 |
|---|---|
| Model | Recht pers |
| Materiaal | PPSU |
| Serie/Programma | S-Press Plus |
| Merk | Uponor |







